روح من

روح من گاهی، مثل یک سنگ سر راه حقیقت دارد.

روح من گاهی، مثل یک سنگ سر راه حقیقت دارد.

من آموخته ام
به خود گوش فرا دهم


💠 آیدی پیج اینستاگرام من : ‌fazi_mlh

پیام های کوتاه
  • ۲۶ آبان ۹۱ , ۱۹:۲۲
    f1
طبقه بندی موضوعی
آخرین مطالب

F49

چهارشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۰۶:۱۲ ب.ظ

💡 با خودم فکر میکنم و البته جایی هم خوندم و قبولش دارم که :

واقعا حتی وقتی که یه آدم ظاهر معمولی داشته باشه اگه اخلاق و رفتار درستی داشته باشه بسیار زییاتر و‌جذابتر جلوه میکنه در نظر آدم .

اما باز یه جای دیگه خوندم که یه مشکلی هست اونایی که ظاهر مناسبی ندارن متاسفانه بهشون فرصت ابراز وجود و رفتارهاشونم داده نمیشه معمولا و این خیلی بده .

خود من مثلا تا حالا چقدر ظاهربین بودم !و واقعن این رفتار رو داشتم . اما میتونم بگم که کمی ازین لحاظ بهتر شدم . قدیما خیلی بد بودم و انگار برام کسر شأن بود با آدمی که فرضا یه نقص داشت یا از لحاظ چهره زیبا نبود حتی حرف بزنم 😞😓

الان که فکر میکنم واقعا بچه و بی تجربه و کمی بی شعور بودم ! نمیدونم شاید موقعیت های زیاد و‌چه آدمهایی رو تو زندگیم بخاطر این موضوع از دست دادم . 

📌اما الان سالهای زیادیه که ظاهر قضیه رو کنار گذاشتم و به اسم و تیپ و قیافه اهمیت زیادی نمیدم . البته مطمئنا هر کسی که درونش زیبا باشه تا جایی که بتونه زیبایی بیرونیش رو هم حفظ میکنه حتی فقط با مرتب بودنش . 

الان که یکم اجتماعی تر شدم گاهی با بقیه حرف میزنم ببینم مردم چجورین که یکم بیشتر بشناسمشون و از روحیات آدمهای مختلف آگاه بشم و برام تجربه بشه ‌. توی این موردها زیاد دیدم که قضاوت و دید من نسبت به آدمها چقدر محدود و کمه .و چقدر تا به حال اشتباه کردم . اما دارم سعی میکنم بهتر بشم و تا جایی که میشه پیش قضاوتی درباره کسی نکنم.

⛔برای بار هزارم خطاب به خودم :قضاوت ممنوع .

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۷/۲۶